KONST / Litografier / Färglitografi 3696171
nr 369 6171
Färglitografi
signerad, 325/360, 34x54
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 augusti 2005
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr